Kvalitní materiály a instalace od profesionálů. 

Facebook Twitter Gplus RSS

OCHRANNÉ FÓLIE

Polyuretanová ochranná fólie na karoserie

Téměř neviditelná ochrana laku karoserie

je transparentní fólie s ultra vysokým leskem, která dokonale ochrání exponované části Vašeho vozidla proti odletujícím kamínkům a štěrku od jiných vozidel. Účinně také zabraňuje poškrabání laku hran dveří a nárazníků při parkování a drobných kolizích.

Přítomnost ochranné polyuretanové fólie nelze takřka rozeznat a také nijak neomezuje barevný odstín laku karoserie. Fólie jde po čase snadno odstranit bez zbytků lepidla, lak pod ní je jako nový a bez barevných změn. Hladký a lesklý povrch polyuretanové je velmi odolný vůči létajícímu hmyzu, chemikáliím, oleji, smogu a grafiti-vandalismu. Nainstalovaná fólie zároveň zabraňuje vzniku koroze karoserie na chráněných místech.

Použití :

Ochranná polyuretanová fólie se instaluje nejen jako kompletní potah automobilu, ale také na kapoty, nárazníky, prahy, blatníky, sloupky, hrany dveří, mlhovky, přední a zadní světla, zpětná zrcátka, masky chladiče, stupačky. Dále okolo zámků, klik otevírání dveří, pod nástavby karoserie, pod střešní nosiče i na motocykly, jízdní kola, nebo třeba snowboardy…

Odolnost této autofólie proti oděru nachází stále více uplatnění také u stavebních a lesních strojů, nákladních automobilů, kamionů – ochrana potažením celé kabiny, ochrana všech druhů reflektorů, motorových skútrů, čtyřkolek a snowboardů.

 

Polyuretanovou fólii používáme také jako povrchovou ochranu karoserie u vozidel s instalovanou metalickou nebo ultrametalickou fólii. Ta dokáže nainstalovanou fólii ochránit a dát jí konečný ultralesk a zvláště u ultrametalických fólií vyzvedne jejich hloubku. Nahrazuje tzv. Clear lak který je nutný pro konečnou povrchovou úpravu stříkaných metalických barev.

 

Záruky a garance:

  • tato ochranná autofólie je v ČR akceptována pojišťovnami
  • životnost fólie garantujeme při správném použití a ošetřování 5 let. Tento materiál instalujeme již 10 let a můžeme potvrdit, že spolehlivě ochraňuje karoserii po dobu 6 – 8 let.
Home OCHRANNÉ FÓLIE