Kvalitní materiály a instalace od profesionálů. 

Facebook Twitter Gplus RSS

BEZPEČNOSTNÍ FÓLIE

Zcela nenápadné a přitom vysoce odolné jsou moderní bezpečnostní a ochranné fólie Global. Lze je dodatečně aplikovat prakticky na libovolné sklo.

Zaručená kvalita materiálu fólií

Čirá nebo zabarvená fólie je vyrobena z vrstveného vysoko pevnostního polyesterového filmu a je opatřena z jedné strany vysoce adhezívním lepem a z druhé strany několika tvrzenými vrstvami proti poškrábání.

Fólie přináší maximální bezpečí

Bezpečnostní fólie Global změní vaše obyčejné sklo na vysoce odolné, bezpečnostní sklo. Po nalepení na vnitřní stranu skla získáte ochranu před vyloupením, napadením, vandalismem, tlakovými vlnami (např. při explozích ) i před rozbitím přírodními živly.

Ochrana života, zdraví a majetku

Každoročně zahynou zbytečně desítky lidí a zejména dětí, další stovky jsou postiženy trvalými následky (především v obličeji a na rukou) po zranění skleněnými střepy.
Bezpečnostní a ochranné fólie prakticky vylučují tato rizika.

Použití bezpečnostních fólií:

Zabezpečení skleněných ploch a oken objektů proti vloupání a proti vysypání skla při rozbití.
Bezpečnostní fólie je vhodná ochrana před přírodními katastrofami a to nejen u střešních oken, ale všude, kde hrozí (v důsledku vysypání skla) zranění obyvatel a poškození interiéru(krupobití, vichřice, tlaková vlna při výbuchu, zápalná láhev, apod.)

Osvědčení o kvalitě:

Schválení státního zdravotního ústavu pro zdravotní nezávadnost a použití v interiérech.
Certifikát výrobku CA-02/2009 v bezpečnostní kategorii P2A na 4mm sklo.

Záruky fólie:

Při odborné instalaci je záruka 5 let.

Home BEZPEČNOSTNÍ FÓLIE